Portal - Dobra
polski Czwartek - 17 lutego 2022      Historia jest naszą pasją.
Strona główna / Bibliografia Dobrej i okolic
Menu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bibliografia Dobrej i okolic
Bibliografia oznacza uporządkowany według pewnych kryteriów i spełniający określone zadania informacyjne wykaz (spis) dokumentów pisanych na dany temat. W bibliografii znaleźć można zatem: publikacje, monografie, artykuły, strony internetowe (linki), oscylujące wokół zadanego tematu. W tym wypadku będzie to historia Dobrej i wsi należących do gminy. 

Czytelniku! Jeżeli wpadną Ci w ręce jakieś teksty, w których chociaż raz użyta jest nazwa jednej z naszych pięknych wsi, a zwłaszcza Dobrej, podaj tutaj: autora, tytuł, miejsce i rok wydania. Stwórzmy razem coś dobrego, wspaniałego i pożytecznego (wielokrotnie dostawałem maile z pytaniem o publikacje o Dobrej). Niech to dzieło służy krzewieniu wiedzy o naszym regionie oraz popularyzacji wspaniałej historii regionalnej w wydaniu dobrzańskim. 
Jak dodać nową pozycję do bibliografii?? Na dole strony dostępne jest czarne okno z białymi okienkami. Wystarczy kliknąć na polu "wiadomość" i po prostu wpisać dane, o które proszę powyżej.  Jest tam również miejsce na autora wpisu (NICK) oraz mail - proszę, podawajcie chociaż swoje imię i nazwisko, bym w razie problemów z dotarciem do danej publikacji miał jakiś punkt zaczepienia, z kim mam się kontaktować. Ja osobiście również będę starał się na bieżąco uzupełniać ów spis. 
Po wpisaniu i kliknięciu przycisku "wyślij" Wasz wpis automatycznie pojawia się w czarnym polu w tym samym oknie. 

Z szacunkiem 
Adrian Cieślik 
admin 

P.S. Mam nadzieję, że o kulturze nie muszę przypominać i że będziemy się wzajemnie szanować. To jedyny regulamin. Zgodnie z nim wpisy nietematyczne będą usuwane. Wpisujmy po prostu interesujące publikacje i nie toczmy innej dyskusji ;) 

Wpisy można kontynuować tutaj: 
Interaktywna Polska
Webmaster: Adrian Cieślik